Polepy aut      Polepy motorek      Tónování autoskel      Ochranné polepy      Okenní folie     Interierové polepy      Reklamní polepy

O nás

 

Těžiště naší práce jsou celopolepy aut, aplikace ochranných fólií laku (PPF) a tónování autoskel.

V oboru se pohybujeme již od roku 2010. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali právě v těchto odvětvích významné místo.

Využíváme nejkvalitnější materiály a moderní techniku lepení, dbáme na každý detail a díky tomu je naše práce precizní. Nabízíme ucelené řešení, bereme na sebe nejen starost o polepy a instalace, ale řešíme všechny problémy, které s danou zakázkou souvisí. 

Naší snahou je poskytovat služby na vysoké profesionální úrovni, splňujeme například podmínky pro tónování autoskel včetně atestací a uchováváme mnoho znalostí, které získáváme z jedinečných projektů, školení, workshopů a další praxe.

Vzhledem k rostoucí konkurenci v oboru, zaměřujeme veškeré naše úsilí k udržení a upevnění dobré pozice a našim opravdovým cílem je spokojený zákazník, proto si dovolujeme své služby nabídnout i Vám. V případě Vašeho zájmu uděláme vše pro to, abyste dalším spokojeným zákazníkem byli právě Vy.

Tým Zalepeno