Polepy aut      Polepy motorek      Tónování autoskel      Ochranné polepy      Okenní folie     Interierové polepy      Reklamní polepy

Interierové polepy

Úprava interiérů fóliemi, které dodají vaší kanceláři či obývacímu pokoji jasný styl. Polepujeme kuchyňské linky, zdi, dveře a zárubně, nábytek a mnoho dalších.

Designové fólie – na výběr je mnoho odstínů a fantazii se meze nekladou. Sladíme vám kanceláře do korporátních barev, nebo spotřebiče s novou kuchyní.

Renovační fólie – oblíbené a odolné polepy, které nejčastěji imitují různé materiály jako jsou dřevo, kovy, kůže, nebo i mramor. Používají se hlavně na nábytek, dveře, zárubně, výtahy…

Pískované fólie – tyto polepy imitující mléčné sklo jsou neprůhledné, zároveň však propouští hodně světla. Jsou ideální pro vytvoření soukromí. Lepí se na okna, skleněné příčky zasedacích místností, skleněné výplně dveří atd.

Wallwrapové fólie – používají se k polepům materiálů s horší adhezí, např.: zdi, osb desky nebo jiné strukturované povrchy. Motiv lze na tento materiál vytisknout a při správné instalaci dokonale zkopírují povrch. Výborné pro dominantní grafiku na recepci, v kanceláři, nebo u Vás doma.

Antibakteriální fólie – tento polep se využívá na místech častého povrchového dotyku a v prostorách vyžadujících vysoká hygienická opatření. Nalepíme ji na vybraný povrch a snížíme tím riziko šíření koronavirů, bakterií a nemocí. Fólie je čirá a její funkci garantují normy ISO 22196 a ISO 21702

Polep parapetů do fólie s dekorem mramoru
Polep sprchového koutu
Polep zdi
Polep zdi za kuchyňskou linkou do fólie s imitací betonu
Polepy stolů v kancelářích
Číselné značení v hokejové šatně speciální řezanou samolepkou přímo na zeď ze ztraceného bednění.
Polep pískované folie na čirý sprchový kout. Folie zamezí zvědavým pohledům a také nejsou tak viditelné zaschlé kapky vody, což je hlavní nevýhoda čirých dveří sprchových koutů.
Polep zdi wallwrapovou folií. Po zafoukání a přihlazení zkopíruje texturu zdí a grafika pak vypadá, jako by byla na zdi natištěná.
Pokud chcete v zasedačce více soukromí, tak pískovaná folie je dobrá volba. Propouští světlo a je neprůhledná.
Tapeta v galerii.
Přelepení rozdělovacích panelů v kongresovém hotelu do béžové.